Cabaran Prop Kripto Fundex24
Setiap cabaran prop kripto Fundex24 diterangkan dengan jelas: saiz akaun, harga, sasaran untung, drawdown harian, drawdown keseluruhan, leverage, perkongsian untung dan peraturan akaun funded.
Bandingkan saiz akaun, sasaran, had drawdown, leverage, yuran dan perkongsian untung sebelum pilih cabaran anda.
Ringkasan pelan
Saiz akaun$3,000
Harga (USD)$29
Proses penilaian2 Fasa
Tempoh daganganTanpa had
Syarat dagangan
LeverageSehingga 1:10
Aset boleh didagang+800 Kripto
Had drawdown harian5%
Had drawdown keseluruhan10%
Untung & ganjaran
Perkongsian untung80%
Anda boleh pegang beberapa akaun serentak. Pilih berapa banyak bagi setiap pelan dan bayar sekali gus.
Akaun
0
Bandingkan saiz akaun, sasaran, had drawdown, leverage, yuran dan perkongsian untung sebelum pilih cabaran anda.
Advanced$50,000Baki akaunYuran cabaran: $259
Ringkasan pelan
Saiz akaun
$3,000
$6,000
$10,000
$20,000
$50,000
Harga (USD)
$29
$59
$89
$159
$259
Proses penilaian
2 Fasa
2 Fasa
2 Fasa
2 Fasa
2 Fasa
Tempoh dagangan
Tanpa had
Tanpa had
Tanpa had
Tanpa had
Tanpa had
Syarat dagangan
Leverage
Sehingga 1:10
Sehingga 1:10
Sehingga 1:10
Sehingga 1:10
Sehingga 1:10
Aset boleh didagang
+800 Kripto
+800 Kripto
+800 Kripto
+800 Kripto
+800 Kripto
Had drawdown harian
5%
5%
5%
5%
5%
Had drawdown keseluruhan
10%
10%
10%
10%
10%
Untung & ganjaran
Perkongsian untung
80%
80%
80%
80%
80%
Anda boleh pegang beberapa akaun serentak. Pilih berapa banyak bagi setiap pelan dan bayar sekali gus.
Akaun
0
Akaun
0
Akaun
0
Akaun
0

